Blog Veronika Akylbekova

Ako sa zbaviť pupienkov do týždňa

Zverejnené | Autor: Veronika

Nikdy som si nemyslela, čo pre mňa bude znamenať pozornosť verejnosti, ale nemôžem urobiť nič iné, ako pochváliť veľký objav. Zistila som, že je to skutočné a že tie pupienky neskrýva, ale jednoducho eliminuje na veky!

Pre toto, môj milý, nech nás ruka sami s trpezlivosťou a nemáme veriť na rozprávky. Som si istá, že rovnako ako ja, aj vy ste unavení z plytvania času a peňazí na krémy, ktoré sú absolútne k ničomu, krémy, a kto viac má o to viac kladie to), že pleť ešte viac zdôraznil. A to, že som zabudol! Vezmite si farbu pozadia a hodiť to, pretože nemusíte viac! nikdy!

Hotovo? Potom počúvaj!

Pupienky boli vždy veľký problém pre mňa. Čo môžem povedať...tragédiou!Ak mi nebudete veriť, stačí sa pozrieť na moje staré fotografie. Vždy som mala komplexy, pretože mám vyrážky, od kedy si pamätám. Snažila som sa s nimi bojovať všetkými možnými spôsobmi, no bolo to zbytočné. Nepomohlo mi nič.

Pamätám si na komplexy z detstva, pretože vtedy vyrážky beriete viac vážne, keď idete do školy. Nemala som poriadny život, vyzerala som ako monštrum. Všetci kamaráti šli do klubu a ja som sa zatvorila doma. Kamaráti vonku a ja sama doma.

Kamaráti vonku a ja sama doma.

Nebudem hovoriť detaily, ale asi pred mesiacom môj pohľad padol na masku proti vyrážkam. Už som nemohla nič stratiť, tak som si ju objednala. Nemohol som veriť vlastným očiam, keď som ju vyskúšala, už po prvom týždni vyrážky začali miznúť. Je preč dokonca aj začervenanie. Po mesiaci, úplne zmizli. Zvyčajne som alergická na akýkoľvek typ krému alebo mlieko, a tu, namiesto toho nič, žiadne vedľajšie účinky. Super! A tá vôňa... Ale najdôležitejšie vyrážky sú preč navždy, nemám viac problém.

Nie len že som oslobodená od vyrážok, ale našla som si dokonca aj priateľa.

Mimochodom, sledujte internetové stránkay, tam sú vždy zľavy. Budete šťastní, ak zbadáte dobrú akciu na Váš obľúbený tovar.

Dievčatá, nezabudnite, že budú krásne a šťastné je jednoduché, stačí nájsť ten správny produkt.

Pre tých, ktorí si chcú túto masku objednať je tu link:

194 komentárov
Aké sú výsledky! Moja dcéra nemôže zbaviť... teraz už viem, čo radiť!
5 minút dozadu| komentár
Vykonaný na objednávku! Výsledky sú na mojej tvári, budem objednávať absolútne znovu pre každý prípad.
7 minút dozadu| komentár
Vykonaný na objednávku! Výsledky sú na mojej tvári, budem objednávať absolútne znovu pre každý prípad. :))
11 minút dozadu | komentár
Potrebujem naliehavo túto masku!!! Moja dcéra absolvoval na krátke a nechce nadare strane, pretože je plný pupienkov :(
14 minút dozadu | komentár
To je naozaj cool táto maska... Ordinatela, nebudete ľutovať. Dokonca pomáha proti popáleniny, je univerzálna!
16 minút dozadu | komentár
Pomocou tejto mascher ain pokračovanie. Som nesklame nikdy.
17 minút dozadu | komentár